Vzdělávací programy

Připravte svou rodinu na správu bohatství a vícegenerační úspěch                              prostřednictvím vzdělání světové úrovně.

Zlepšete své schopnosti správy rodinného bohatství.

Naše vzdělávací programy Now & NextGen Academy přinášejí účastníkům z řad vlastníků rodinných firem a členů podnikajících nebo investorských rodin zásadní příležitost k setkání s dalšími členy movitých rodin, učení, růstu a inspiraci.

Vytváříme neocenitelné prostředí, které jim umožňuje získat nejnovější poznatky, znalosti a osvědčené mezinárodní know-how, jež jim pomáhá lépe porozumět jejich roli a získat znalosti pro udržitelnou správu rodinného nebo generačního bohatství. Rodinní a nerodinní účastníci se tak mohou naučit, jak zlepšit své schopnosti pro správu majetku, rodinné firmy nebo řízení rodinných vztahů. Cílem je dozvědět se více o plánování bohatství a připravit se na budoucnost, kterou nikdo neznáme, a tím podpořit hladký generační přenos i úspěch.

Prozkoumejte naše vzdělávací programy.

Now & NextGen Academy

V průběhu celého roku pořádáme sérii vzrušujících setkání, která jsou vedená zkušenými odborníky a navržená tak, aby pokryla klíčová témata související se správou rodinného bohatství tzv. "Total family Wealth" - od investiční strategie přes plánování nástupnictví až po řízení rodinné firmy. Naše programy se opírají o desetiletí průzkumů, zkušeností a praxe největších mezinárodních organizací a rodin. Do hloubky se věnují nejzásadnějším výzvám, kterým jednotlivci a rodiny čelí při správě a přenosu bohatství. Tato setkání můžete absolvovat jednotlivě nebo jako celek tzv. Now & NextGen Academy, ale také je možné uspořádat na zakázku pouze pro členy vaší rodiny. Prozkoumejte naše vzdělávací programy a dosáhněte průlomových výsledků při správě vašeho generačního bohatství.

Kalendář akcí

Mezinárodní konference Wealth Forum

Jsme hrdí, že náš přístup k podpoře vzdělání a inspirace naší komunity zahrnuje od roku 2016 také to, že se každoročně podílíme na mezinárodní konferenci WEALTH FORUM. Za účasti myšlenkových vůdců a členů rodiny z celého světa se snažíme hledat odpovědi na aktuální společenská témata a poskytovat poznatky, které účastníci budou moci uplatnit ve svých podnicích a dalších činnostech.

Více informací