Pro partnery

Spojte se s našim affiliate managerem a prozkoumejte způsoby, jak s námi spolupracovat.

 

Úspěšní jednotlivci a rodiny, pro které pracujeme, dlouhodobě těží z našich rad, odbornosti, expertíz a inovativních řešení. Spolupráce s naší společností vám umožní rozšířit vaše služby a nabídnout tak komplexní řešení pro správu bohatství vašich movitých klientů. A to aniž byste zvýšili svou administrativní zátěž nebo výdaje na zaměstnance.

Spojme naše výjimečné služby s potřebami vašich klientů.

Vytvořili jsme Affiliate program, který je určen především elitním poradcům nebo specialistům ze souvisejících oborů, jako jsou bankéři, advokáti, notáři, finanční nebo majetkový poradci atd. V rámci našeho partnerský programu vám nabízíme školení, odbornou podporu a odpovídající honorář.

Pomůžeme vám naplnit potřeby vašich movitých klientů. 

Využíváme naši odbornost, dlouholeté zkušenosti i profesní úsudek a pomáháme našim affiliate partnerům uspokojovat potřeby jejich zákazníků v oblastech s významnou profesní specializací na služby pro movité jednotlivce a rodiny, které nejsou schopni pokrýt vlastními silami. Koncepce našeho programu nevytváří žádné střety zájmů. To nás činí ideálním partnerem pro nezávislé správce aktiv, Wealth manažery, finanční poradce, účetní a ostatní odborníky, jejíž služby souvisí se správou majetku.

Proč spolupracovat s námi

Jsme lídrem oboru

Neustále rozvíjíme nabídku služeb pro movité jednotlivce a rodiny, které můžete nabídnout svým zákazníkům. To vám umožňuje držet krok na trhu služeb, správy majetku a efektivně rozvíjet vaše podnikání.

O vašeho zákazníka se postaráme

V případě využití našich služeb převezmeme vedení celého procesu. Vy se díky tomu můžete soustředit na své vlastní priority, jako je vztah se zákazníkem, zprostředkování finančních produktů, nebo správa majetku.

Máme pro vás centrum podpory

Naše centrum podpory je přizpůsobené vašim potřebám affiliate partnera. Při navázání spolupráce získáte kontakt na key account manažera, který se zabývá péčí o vztahy s affiliate partnery a zaručuje kontinuitu podpory, kterou potřebujete. Tím získáte přístup k informacím a našim odborníkům, díky čemu můžete nabízet naše služby a zvýšit svou hodnotu pro vaše zákazníky.

Komu dodáváme řešení

  • Bankéři
  • Poradci a správci majetku
  • Finančně poradenské společnosti
  • Účetní a daňoví poradci
  • Advokátní kanceláře

Máte zájem o spolupráci?

Spojte se s našim affiliate managerem a pojďme spolupracovat.