Naši lidé

Vedení společnosti

Person photo

Ing. Radek Šiller

Řídící partner

Pozice: Wealth Manager

Radek je řídícím partnerem společnosti Multi Family Office a zkušeným Wealth Managerem s 20letou praxí se zaměřením na Wealth Management. S poskytováním wealth služeb se poprvé setkal na přelomu tisíciletí v Londýně, kde studoval. Inženýrský titul v oboru Financí získal v ČR na VŠFS. Wealth Managementu se jako privátní poradce věnuje od roku 2008 a svou praxi uplatnil v rolích poradce, školitele i manažera ve společnosti Stone & Belter. V roce 2017 založil vlastní butikový family office Wealth Advisors s.r.o. se specializací na finanční služby, který se následně úspěšně spojil se společností Multi Family Office. Radek dnes mimo svou roli řídícího partnera působí ve společnosti i jako senior Wealth Manager pro správu bohatství jednotlivců a rodin s vysokou hodnotou čistého jmění.

Person photo

Ing. Peter Kováčik

Řídící partner

Pozice: Wealth Advisor

Peter je řídící partner ve společnosti Multi Family Office a podílí se zejména na tvorbě firemní strategie a vývoji finančních i nefinančních služeb. Ekonomické vzdělání získal na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze a v odvětví finančních služeb a správy bohatství se pohybuje více než 15 let. Spoluzakládal a je řídícím partnerem několika významných společností tohoto oboru v České republice, kde působí také jako wealth a trust advisor, analytik finančních produktů a lektor odborných kurzů. Díky svým rozsáhlým multioborovým zkušenostem se Peter zaměřuje na vývoj pokročilých nástrojů a strategií pro správu majetku a poskytování komplexních služeb tohoto odvětví.

Person photo

Pavel Kolář

Řídící partner

Pozice: Wealth Advisor

Pavel je řídícím partnerem společnosti Multi Family Office a také Private Wealth Advisor se specializací na fiduciární správu majetku. Svou profesní dráhu začal v roce 2002 jako konzultant u mezinárodní poradenské společnosti. Od roku 2008 vybudoval a vedl v pozici ředitele pobočkovou síť zaměřenou na poskytování finančních služeb.
V průběhu 20 let své bohaté praxe získal předpoklady pro výkon současných funkcí. Od roku 2014 se jako Private Wealth Advisor specializuje na správu bohatství jednotlivců a rodin s vysokou hodnotou čistého jmění. Pavel má rozsáhlé zkušenosti se správou cizího majetku v režimu svěřenského fondu s přesahem do souvisejících oborů a podílel se na zakládání Family trustů pro významné české rodiny.

Wealth Management

Person photo

Ing. Petr Vít, MBA

Wealth Manager

Person photo

Ing. Radek Šiller

Wealth Manager

Wealth Planning

Person photo

Ing. Peter Kováčik

Wealth Advisor

Person photo

Pavel Kolář

Wealth Advisor

Person photo

Jiří Nekvapil

Wealth Advisor

Person photo

Mgr. Václav Šmíd

Chief Legal Officer

Person photo

Ing. Petr Urban

Tax & Accounting Specialist

Řízení administrativy

Person photo

Jana Šmídová

Family Office Manager

Person photo

Leona Nechvílová

Family Office Manager

Person photo

Ivan Brízgala

Family Office Manager

Máme za sebou tým, se kterým můžete počítat.

Experti
19
Správci majetku
6
Administrativa
6
Advokátní
kanceláře
4
Banky
a společnosti
54

Proč si nás vybrat?

ZNALOSTI

Přinášíme strategie správy bohatství, které jsou založeny na letitých výzkumech a praxi v ČR i zahraniční a přizpůsobený vašim individuálním potřebám.

ZKUŠENOSTI

Naši klienti disponují majetky v rozsahu jednotek až vyšších stovek milionů, což je staví před řadu složitých otázek a situací, které jsme pomáhali řešit už stovkám klientů.

NASLOUCHÁME

Neexistuje univerzální řešení. Síla našich služeb spočívá v jejich přizpůsobení vašim individuálním potřebám.

Book Cover

Příručka plná praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter