Kdo jsme

Zaměřujeme se na komplexní podporu všech vašich potřeb souvisejících se správou všeho bohatství.

Jsme přední soukromá rodinná kancelář typu Multi Family Office, která se specializuje na správu majetkových záležitostí jednotlivců a rodin s vysokou hodnotou čistého jmění, tzv. high-net-worth individuals – HNWI a UHNWI.

K této specializaci jsme dozráli v průběhu 25 let spolupráce se stovkami jednotlivců a rodin v České republice i zahraničí. Sdružujeme celou řadu odborníků a výjimečných osobností, kteří vnášejí do centra všeho, co dělají, osobní přístup a závazek poskytovat odbornost, integritu a diskrétnost.

Praha

Co nás vystihuje

Znalosti

Spolupracujeme s největšími světovými organizacemi sdružující rodinné kanceláře. Díky tomu vám přinášíme strategie správy bohatství, které jsou založeny na letitých výzkumech a praxi v ČR i zahraniční a přizpůsobeny vašim individuálním potřebám.

Zkušenosti

Naši klienti disponují soukromými majetky v rozsahu desítek až vyšších stovek milionů. Tato hodnota jmění je mnohdy staví před řadu složitých osobních i rodinných otázek a situací, které jsme pomáhali řešit už stovkám klientů.

Nasloucháme a přinášíme řešení

Neexistuje univerzální řešení. Síla našich služeb spočívá v jejich přizpůsobení vašim individuálním potřebám. Naším cílem je zapojit celou vaši rodinu - připravit další generaci na správu bohatství vaší rodiny a pokračovat v jejím odkazu.

Kontinuita

Disponujeme širokým týmem odborníků využívajících nejmodernější postupy a technologie na institucionální úrovni. Tímto systémem firemního vědomí vám garantujeme zastupitelnost našich pracovníků a zachování kontinuity služeb v jakýchkoliv situacích.

Proč si nás vybrat

V našem Multi Family Office máme pro každou jednotlivou oblast specialistu. Díky tomu, že tito odborníci pracují společně a vy máte všechny služby dostupné na jednom místě, vám dokážeme přinést nejvyšší možnou hodnotu.

  • Obchodní korporace, svěřenské fondy a nadace
  • Plánování majetku, dědictví, nástupnictví
  • Osobní a majetková bezpečnost
  • Právo, transakce a daně
  • Správa firem a rodin
  • Umění a sbírky
  • Cybersecurity
  • Investování
  • Filantropie

Strom s plody

Nadčasový symbol bohatství, péče a úrody
Ornamentální strom s plody provází naši společnost od samotného počátku. Hledali jsme výstižný symbol, jenž bude plně reprezentovat naše hodnoty a firemní filozofii. Úrodný strom s plody je ideálním znakem. I přes moderní trendy, které v oblasti trustů sledujeme, totiž odkazuje na náš tradiční přístup. Držíme se myšlenky, že pouze dlouhodobá, systematická a precizní péče přináší plody, z nichž se mohou těšit celé další generace. Dnes mají plody stromu symboliku nejen hojnosti, ale také všech našich zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů, kteří se stali součástí naší firemní rodiny.