Kdo jsme

Jsme přední soukromá rodinná kancelář typu Multi Family Office, která se specializuje na správu majetkových záležitostí jednotlivců a rodin s vysokou hodnotou čistého jmění, tzv. high-net-worth individuals – HNWI.

Praha

Zaměřujeme se na komplexní podporu všech vašich potřeb.

Profesní kořeny našeho týmu i společnosti sahají do roku 1996. K této specializaci jsme dozráli v průběhu 25 let spolupráce se stovkami jednotlivců a rodin v České republice i zahraničí. Sdružujeme celou řadu odborníků a výjimečných osobností, které vnášejí do centra všeho, co dělají, osobní přístup a závazek poskytovat odbornost, integritu a diskrétnost.

Naše služby

  • Wealth Planning
  • Wealth Management
  • Life Management
  • Filantropy

Co nás vystihuje?

Znalosti

Spolupracujeme s největšími světovými organizacemi sdružující rodinné kanceláře. Díky tomu vám přinášíme strategie správy bohatství, které jsou založeny na letitých výzkumech a praxi v ČR i zahraniční a přizpůsobeny vašim individuálním potřebám.

Zkušenosti

Naši klienti disponují soukromými majetky v rozsahu jednotek až vyšších stovek milionů. Tato hodnota jmění je mnohdy staví před řadu složitých osobních i rodinných otázek a situací, které jsme pomáhali řešit už stovkám klientů.

Nasloucháme
a přinášíme řešení

Neexistuje univerzální řešení. Síla našich služeb spočívá v jejich přizpůsobení vašim individuálním potřebám. Naším cílem je zapojit celou vaši rodinu - připravit další generaci na správu bohatství vaší rodiny a pokračovat v jejím odkazu.

Kontinuita

Disponujeme širokým týmem odborníků využívajících nejmodernější postupy a technologie na institucionální úrovni. Tímto systémem firemního vědomí vám garantujeme zastupitelnost našich pracovníků a zachování kontinuity služeb v jakýchkoliv situacích.

Proč si nás vybrat

V našem Multi Family Office máme pro každou jednotlivou oblast specialistu. Díky tomu, že tito odborníci pracují společně a vy máte všechny služby dostupné na jednom místě, vám dokážeme přinést nejvyšší možnou hodnotu.

Proč s námi spolupracovat?

Strom s plody

logo - symbol stromu s plody

Nadčasový symbol bohatství, péče a úrody

Ornamentální strom s plody provází naši společnost od samotného počátku. Hledali jsme výstižný symbol, jenž bude plně reprezentovat naše hodnoty a firemní filozofii. Úrodný strom s plody je ideálním znakem. I přes moderní trendy, které v oblasti trustů sledujeme, totiž odkazuje na náš tradiční přístup. Držíme se myšlenky, že pouze dlouhodobá, systematická a precizní péče přináší plody, z nichž se mohou těšit celé další generace. Dnes mají plody stromu symboliku nejen hojnosti, ale také všech našich zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů, kteří se stali součástí naší firemní rodiny.

Book Cover

Edice průvodců plná praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter