Aplikace eTrust

Nejjednodušší způsob správy vašeho majetku

Evidenční, kontrolní, řídící a informační systém pro správu vašeho majetku.

Obsahuje řadu on-line modulů a nástrojů, které byly vyvinuty tak, aby pomohly majitelům, zakladatelům, beneficientům a správcům porozumět lépe svoji roli a splnit všechny regulatorní podmínky stanovené zákony ČR.

 

​Stáhnout uživatelskou příručku

Absolutní kontrola

Řízení práce, evidence majetku a správa dokumentů na jednom zabezpečeném místě.

Plnění zákonných povinností

Jednoduché nastavení a kontrola všech procesů správy majetku i automatická pomoc při plnění všech zákonných požadavků.

Kontinuita správy

Jednoduchý a bezpečný převod celé agendy správy majetku na nového správce jedním kliknutím.

Proč eTrust

Evidence a údržba majetku

Jednoduchý přehled o veškerém majetku bez ohledu na jeho druh nebo umístění. Hlídejte termíny, servis, revize, nebo kdo je za co odpovědný.

Mám zájem

Správa dokumentů

Všechny dokumenty jsou uloženy na jednom zabezpečeném místě. Jednoduše vyhledávejte, sdílejte, archivujte. Získejte kontrolu a šetřete svůj čas.

Mám zájem

Správa přístupů

Poskytněte oprávněným osobám, např. beneficientovi, dohlížiteli atd., vzdálený přístup k vámi zvolenému druhu informací. Jednoduše splníte jejich zákonné právo na informace.

Mám zájem

Databáze kontaktů

Veškeré osoby se vztahem k fondu, dodavatele služeb i spolupracující subjekty máte přehledně uvedeny v adresáři. Přidávejte a vyhledávejte odkudkoliv.

Mám zájem

Připomínky

Žádné lhůty, úkoly nebo schůzky nezmeškáte. Notifikace se ze systému eTRUST připomínají e-mailem a synchronizují s kalendářem.

Mám zájem

Žádosti

Modul “k podpisu” vám umožní elektronické schvalování, hlasování, zmocnění atd. mezi určenými osobami a archivaci výstupů.

Mám zájem

Archiv komunikace

Emaily, datové zprávy i fyzická pošta se v systému řadí podle data doručení a ukládá do archivu. Díky tomu vždy najdete historickou komunikaci nebo potřebné informace bez ohledu na to, kdo je správcem.

Mám zájem

Info servis

Denně sledujeme legislativní vývoj souvisejících oblastí. Pravidelnými zprávami vás v systému eTRUST informujeme o aktuálních novinkách a upozorňujeme na důležité změny.

Mám zájem

Podívejte se, jak systém eTrust funguje

Bezpečnost dat a přístupů

Šifrujeme a zálohujeme citlivá data na nejvyšší úrovni. Všechny informace a dokumenty nahrané v eTRUST jsou uloženy v Německu na serverech Amazonu a jsou zabezpečena 256 bitovým šifrováním. 

 

Stáhnout manuál technického zabezpečení

Vyzkoušejte si zdarma eTrust 

Bez jakýchkoliv závazků až na 3 týdny

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromísmluvní podmínky.